Pradinis YORA – ateities maistas Nr1 augintiniams!

YORA – ateities maistas Nr1 augintiniams!

nuo admin
YORA – ateities maistas Nr1 augintiniams!

Tik aukščiausios kokybės ir visiškai natūralūs ingredientai

Naujos kartos ir analogų neturintis maistas šunims bei katėms, kurio gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės ir visiškai natūralūs ingredientai... Nėra naudojamos cheminės medžiagos, dirbtiniai priedai ar kiti neaiškios kilmės produktai

 

Pradžiuginkite savo augintinį su YORA

Kuo išskirtinis Maistas augintiniams YORA? - Tai aplinką tausojantis pasirinkimas! 

YORA prekes perkant mūsų parduotuvėje  pristatysime greitai į pasirinktą paštomatą arba kurjeriu. Perkant už daugiau nei 25eu - nemokamas pristatymas!

Pagrindinę sudedamąją dalį sudaro vabzdžių lervos, kurios yra maitinamos tik natūraliomis ir švariomis žmonių maisto atliekomis... Jos ne tik mažina užterštumą, bet ir pagamina kompostą, kuris yra tobula trąša bei dirvos kokybės gerintojas!

YORA produktuose naudojamos vabzdžių lervos, kurios yra auginamos Olandijos etiškiausiame ir didžiausiame aukštųjų technologijų ūkyje, kuriame auginimo procesas vyksta kontroliuojamoje aplinkoje ir yra automatizuotas naudojant jutiklių ir duomenų sistemas, robotus bei klimato kontrolę.

Vis daugiau veterinarijos gydytojų ir mitybos specialistų rekomenduoja augintinių maistą, kurio pagrindą sudaro vabzdžiai, nes jie virškinami lengviau nei bet kuri kita mėsa. Toks pasirinkimas yra žymiai efektyvesnis nei dauguma veterinarinių dietinių pašarų…

Žemiau esančiose nuotraukose  matomas skirtumas, kaip pasikeitš bendra šuns išvaizda, pradėjus maitinti YORA pašaru, turinčiu visas reikalingas medžiagas ir puikią kokybę.

prekės augintiniams, pašarai šunims, šunų maistas
premium klasės maistas šunims

YORA maistas gali padėti sumažinti oksidacinę žalą gyvūno organizme!

Europos šalyse vabzdžių baltymai pripažįstami labaiklimaito kaita, veganai, vegan , veganiškas vertingais ingredientais gyvūnų mityboje. Juodųjų plokščiamusių lervų baltymų dariniuose (baltymuose ir baltymų hidrolizatuose) yra didelis kiekis mažos molekulinės masės peptidų, kurie turi antioksidacinį potencialą. Dėl šios priežasties, subalansuotas YORA maistas, kurio pagrindą sudaro būtent Hermetia illucens, gali padėti sumažinti oksidacinę žalą gyvūno organizme ir taip užkirsti kelią su amžiumi atsirandančioms sveikatos problemoms, tokioms kaip kognityvinės ir judėjimo sistemos sutrikimai, ląstelių senėjimas, sumažėjęs imunitetas, vėžys ir kitos.

2020 metų gegužės 29 dieną buvo paskelbtas mokslinis tyrimas, įrodantis vabzdžių naudą gyvūnų mityboje. Šio tyrimo rezultatai atskleidžia, kad žuvų miltai ir vištienos miltai (dažniausiai naudojami augintinių maiste) neturi jokio pranašumo slopinant oksidacinę žalą, atsirandančią dėl neutrofilų atsako ir mieloperoksidazės aktyvumo. Be to, kai kuriuose šiame tyrime naudotuose modeliuose žuvų miltai ir vištienos miltai demonstruoja oksidacinį poveikį.

 

 Šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija net 10 kartų mažesnė lyginant su vištų. Vandens sunaudojama net 20,74 karto mažiau nei galvijams ir 6,3 karto mažiau nei vištoms.

Mes palyginome keletą svarbių rodiklių, siekiant įvertinti vabzdžių pranašumą prieš jautieną ir vištieną! Taigi, diagramoje pateikėme, kiek yra sunaudojama žemės ploto ir vandens bei kiek yra išskiriama šiltnamio efektą sukeliančių dujų, norint gauti 10 kilogramų baltymų.

YORA maistas yra tikrai skanus! Tai patvirtino daugybė šunų ir kačių…

YORA yra pats novatoriškiausias gyvūnų augintinių ėdalas rinkoje. Tai natūralus, subalansuotas ir skanus maistas visų dydžių ir amžiaus šunims. Galima net sakyti, kad esame pagrindiniai tvarių ingredientų, tokių kaip mūsų naujieji vabzdžių baltymai, tiekimo ekspertai. Tai viena iš virškinamiausių ir maistingiausių baltymų formų planetoje. Vabzdžių baltymai yra hipoalergiški, todėl puikiai tinka ir alergiškiems bei jautrų virškinamąjį traktą turintiems šunims. YORA yra geriausias pasirinkimas lyginant su visais mėsos ar žuvies pagrindu pagamintais ėdalais, nes sunaudojama daug mažiau vandens ir žemės bei išskiriama žymiai mažiau anglies dioksido, o tai padeda sumažinti globalines problemas!

Mūsų pakuotės yra gaminamos iš 100 % perdirbamo plastiko.

Šios maistingos vabzdžių lervos yra kilusios iš Olandijos. „Protix“ yra vieni etiškiausių ir didžiausių vabzdžių augintojų, kurie taiko aukštus gyvūnų gerovės standartus ir gali pagaminti reikalingus kiekius.

Juodųjų plokščiamusių (lot. Hermetia illucens) lervas. Tai yra vienas iš seniausių ir maistingiausių gyvūninių baltymų šaltinių pasaulyje. Šios lervos yra šeriamos švariu daržovių kompostu, kuris yra natūraliausias ir tvariausias būdas išlaikyti ciklą. Hermetia illucens lervas daugelį metų tyrė mūsų specializuoti gamintojai „Protix“ ir nustatė, kad jos turi neįtikėtiną naudą daugelio gyvūnų sveikatai. Jie tobulino ir tobulino kiekvieną ūkininkavimo proceso etapą, kad jis būtų kuo efektyvesnis ir humaniškesnis.

Ekologiškos vabzdžių lervos buvo pasirinktos iš dalies ir dėl to, kad neturi nociceptorių, dėl kurių aukštesnės gyvybės formos jaučia skausmą. Tačiau į gyvūnų gerovę žiūrime labai rimtai, todėl įgyvendinome kuo etiškesnį procesą. Yra naudojamas šaltas vanduo, kuris šiuos vabzdžius atšaldo iki žiemos miego. Taigi, jie užmiega, kai jų kūno temperatūra yra per žema.

Vabzdžiai džionami maždaug  120 laipsnių  temperatūroje. Po virimo atliekama mitybos analizė, kad įsitikinti, jog gauta aukščiausia kokybė, nuolat tikrinant baltymų virškinimą pepsinu ir angliavandenių stabilumą.

Gamintojas  nenaudoja jokių kenksmingų cheminių medžiagų YORA maisto gamyboje. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su keliais kvalifikuotais mitybos konsultantais, vidiniu mitybos specialistu. Kaip ir visi, priklausantys Naminių gyvūnų maisto gamintojų asociacijai (angl. PFMA – Pet Food Manufacturers Association), Yora gamintojas įsitikina, kad galutinėje kompozicijoje yra tinkamas visų sveikam šuniui reikalingų maistinių medžiagų balansas. Gamintojas atlieka maisto tyrimus ir iš tikrųjų patys ragavo kiekvieną receptą, prieš duodami jį šunims. Jei įmanoma, gamintojai pirmiau išbando jį namuose, kol kiekvienas maistas tampa komerciškai prieinamas. Yra atliekami šėrimo ir laboratoriniai tyrimai, kad būtų užtikrinta, jog YORA maksimaliai naudinga jūsų augintiniui.

Gamintojas laikosi griežtų PFMA nurodymų. Užtikrina, kad visos pagrindinės maistinės medžiagos, įskaitant aminorūgštis, būtų  YORA jauniems šuniukams skirtame subalansuotame maiste, nes tai ypač svarbu besivystančiam augintiniui. Maiste yra tikras taurino kiekis, taip pat yra didelis metionino kiekis, kurį šunys taip pat paverčia taurinu. L-karnitinas natūraliai randamas Yora naudojamuose baltymuose.

Avižos yra maistingos, jų žemas glikemijos indeksas ir prisideda prie lėto energijos išsiskyrimo bei padeda palaikyti sveikesnį cukraus kiekį kraujyje. Jose taip pat gausu mineralinių medžiagų ir vitaminų E bei B. Maistui naudojamos bulvės yra gaunamos iš vienos ekologiškiausių ir draugiškų aplinkai pasėlių. Juose gausu fitonutrientų, skaidulų, B6 ir kalio bei lengvai virškinamų angliavandenių.

Šie vabzdžiai yra tokie skanūs, kad gamintojui  nereikia pridėti jokių aromatinių ar skoninių medžiagų. Mes galime pasiūlyti skirtingų skonių skanėstus. 2021 metais pristatyta YORA šlapio maisto linija. Tai suteiks jūsų augintiniams kitokios rūšies, tekstūros ir skonio gardaus maistelio.

Yora maiste nėra nei vieno iš 10 žinomiausių šunims alergijas sukeliančių produktų. Tai tikrai vienas hipoalergiškiausių maisto produktų rinkoje.

edc 

YORA maiste nėra kviečių, miežių ir rugių glitimo, kurie dažniausiai sukelia alergijas. Daugumoje javų pasėlių yra nedideli glitimo pėdsakai, tačiau mažai tikėtina, kad jie sukels alergiją.

Ne, nei viename Yora ėdalų ar skanėstų nėra palmių aliejaus. Gamintojas naudoja šalto spaudimo rapsų aliejų iš Sasekso ūkio, vadinamo „Hillfarm Oils“. Yora gamintojai bandė padaryti produktą kuo tvaresnį ir maistingesnį.

Pasakykite savo nuomonę

Mes renkame kukius (cookies). Ir nesukame galvos, nes nieko su jais nedarome - jie saugiai kažkur guli :) imkit kukį .. daugiau