Pradinis Naujienos Gamtos Vaikai Sodyboje

Gamtos Vaikai Sodyboje

nuo admin

Daugiau nei metus beveik nieko neskelbėme. Kodėl? Nėra laiko...  Įvertinus  situaciją, nusprendėme pasiskolinti pinigų sodybai iš artimųjų , nes reikėjo  tikrų namų mums visiems. Tad prieš metus įsigijome seną rastinę sodybą prie miško ir persikėlėm arčiau gamtos. Kartu atvyko visi katinėliai iš Kauno, priklydo keli vietiniai benamiukai, ir net yra rastinukų, bet sodyba erdvi, ir vietos visiems pakankamai. 

Išsipildė ir sena svajonė - rasti kompaniją mūsų Geros Valios Ambasadoriui Akelai - šuniuką, su kuriuo jis galėtų draugauti. Vasario viduryje, bendradarbiaujant su Ukrainos pagalbos gyvūnams fondu "White Angel", pas mus atvyko 2 kalytės - sesutės iš Kijevo.  Haiku ir Sakura, dabar jau pusmetinės nenuoramos, svajojančios apie aptvarą , kur galima padūkti,  labai energingos, stiprios, pašėlusios ir neišskiriamos mišrūnės.  Apie jas [papasakosime daugiau]. 

Mūsų įmonė išgyveno 2 labai nelengvus metus - ir pandemija, ir karo Ukrainoje atgarsiai  kėlė nemažai iššūkių, todėl ypatingai žiaugiamės, kad nors lėtai, bet nuosekliai einame savo svajonių ir tikslų.

Kadangi lėšų pakako tik labai senai ir neprižiūrėtai sodybai, mūsų laukia nauji išbandymai - reikia ne tik įrengti patalpą gyvūnams, sodybą reikia rimtai atnaujinti, taip pat pasirūpinti pačiu sklypu.  Tad darbų - daugiau nei pakankamai. Katinams bus skirtas  didelis kambarys, kurį suremontavus ir įrengus , bus puiki vieta katinėliams.  

Miesto katinai gamtoje - labai idomus  eksperimentas. Žinoma, daug miesto katinu vasarą praleidžia kaime ar sode, bet čia jau susiformavusi katinų bendruomenė, kurios stebėjimas duoda labai daug vertingos informacijos paie gyvūnų įpročių formavimasi, polinkius ir kt. Vis dažniau tenka konsultuoti telefonu katinų elgesio klausimais jų augintojus - labai džiugina, kai įgytos žinios ir patirtis padeda kitiems.

kaimas, gamta, sodas
gyvūnų prieglauda, gyvūnų gerovė

Pirkdami mūsų el parduotuvėje, jūs prisidedate prie Gamtos Vaikai gyvūnų išlaikymo.

Apie mūsų el. parduotuvę.  Esame labai dėkingi UAB VYP - Ypatingas Pasaulis Visiems, už bendradarbiavimą jau daugiau nei metus!  Mūsų el parduotuvėje rasite jū prekes, tas pačias, kaip jū fizinėje ir el parduotuvėje, tomis pačiomis kainomis, bet perkant pas mus, jie palieką procentą nuo pardavimo, mūsų gyvūnams.  Tai labai reikalinga parama mums, ypač dabar, krizinės infliacijos metu, kai gyvūnų išlaikymas tampa rimtu iššūkių.  

Mūsų el parduotuvėje TIK ekologiškos prekės žmonėms ir gyvūnams, gaminamos nenaudojant cheminių konservantų ir kitų sveikatai kenksmingų medžiagų - jos nepritaikytos ilgam sandėliavimui, todėl mūsų tiekėjai nuolat papildo atsargas, tai aprūpindami jus tik šviežiomis prekėmis. Nat šampūnai kailiukui , puikiausiai tinkantis ir augintinių šeimininkų ševeliūroms, gaminami nedideliais kiekiais ir dažniausiai pagal užsakymą, nes juose taip pat tik patūralios sudėtinės dalys.

Mųsu el parduotuvėje daug Veganiškų produktų ir žmonėms ir gyvūnams. Katinai be mėsos sunkiai ištveria, bet šuniui tai labai dažnai būna išsigelbėjimas. Veganas šuo? Vilko palikuonis be mėsos? Genetiškai šuo nuo vilko taip nutolęs, kad net savo išvaizdą jį primena tik retais atvejais, mėsa šunš niekas nemaitino per visą jų suvenimo su žmogumi istoriją, tad dabar šunys dažnai kenčia nuo pernelyg ":mėsiškos" dietos. Pašaro prekeiviai dažnai naudoja kaip privalumą - kad šuns maiste labai didelis keikis ar net 100proc mėsos. geras veterinaras Ūtoks, kaip mūsų kolegė iš UAB VYP) sako, kad tokius produktus geriau maišyti su šviežiai paruoštomis daržovėmis , nes viskas , kas vertinga, gaunama būtent iš jų. Tad daug mėsos turintys produktai - labai puiku ruošiant savo augintiniui pietus. Ir ne tik šuniui - mūsų katinai kai kurias daržoves labai mėgsta - ir virtas, ir "žalias" pakramto. 

MAISTAS AUGINTINIAMS, KONSERVAI KATĖM, SAUSAS MAISTAS

Jūs gali sudominti:

Mes renkame kukius (cookies). Ir nesukame galvos, nes nieko su jais nedarome - jie saugiai kažkur guli :) imkit kukį .. daugiau